Зразки службових документів

Ми публікуємо матеріали, які дають відповіді на найважливіші питання і виклики, що стоять сьогодні перед фахівцями кадрової справи. На порталі «Кадровик-01» ви знайдете статті з покроковим алгоритмом дій у всіх кадрових процедурах, новини, які допомагають бути в курсі всіх новацій, та запитання і відповіді – незамінні підказки у складних ситуаціях. Для того, щоб ознайомитися з готовими шаблонами документів по темі, скористатися сервісами та відслідковувати зміни у законодавстві, радимо оформити безкоштовний демодоступ до електронного журналу «Кадровик-01».

ВЗЯТИ ДЕМОДОСТУП

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
Переглядів: 93232
Якщо працівник прийняв рішення завершити кар’єру в компанії, неодмінно шукатиме бланк заяви на звільнення за власним бажанням. Роз’ясніть працівнику, що оформлення такої заяви залежить від причини звільнення. Скачайте та покажіть колезі зразок заяви на звільнення за власним бажанням.
Переглядів: 221917
Сумісництвом вважають виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час в тій же чи іншій організації або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом. Скачайте зразок заяви за ДСТУ 4163:2020 від редакції експертів Експертус Кадри.
Переглядів: 82673
Черговість надання щорічних відпусток працівникам визначається графіками відпусток, які роботодавець затверджує наприкінці кожного року, доводячи до відома усіх працівників.
Переглядів: 97534
Звільнення з роботи працівника-сумісника здійснюється за наявності загальних підстав, передбачених законодавством.
Переглядів: 64443
Догана з працівника знімається автоматично, після закінчення одного року з дня накладення дисциплінарного стягнення. Щоб достроково зняти догану, необхідно видати наказ. Ми підготували для вас зразок наказу про зняття догани.
Переглядів: 42519
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою