Звіти і форми відділу кадрів

 

У цій рубриці доступні найактуальніші матеріали, в яких ви зможете знайти приклади та зразки, які здатні полегшити вашу роботу. Також тут доступні всі нововведеня і зміни для правильного оформлення документів.

Щороку до 1 грудня усі підприємства зобов’язані подавати до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) списки працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць. Кого включати в такий список та інші вимоги до подання, — читайте у статті.
Переглядів: 36149
Звіти, які потрібно готувати кадровику у 2023 році, дещо змінилися. Наші експерти уже актуалізувати зведену таблицю кадрових звітів 2023.
Переглядів: 31225
Особова картка є основним обліковим документом для будь-якого працівника, а облік персоналу кадровики ведуть за допомогою картотеки особових карток та за іншими уніфікованими формами первинної облікової документації з праці.
Переглядів: 10257
Звіт про працевлаштування інвалідів — один із найскладніших в кадровій практиці. Чимала кількість рядків для заповнення вимагає високої концентрації та уважності до деталей, а помилка тягне за собою накладання штрафу. Хто, як і в які терміни має подати звіт 10-ПОІ, роз’яснюємо у статті
Переглядів: 23852
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою