Кадрові новини

Ми публікуємо матеріали, які дають відповіді на найважливіші питання і виклики, що стоять сьогодні перед фахівцями кадрової справи. На порталі «Кадровик-01» ви знайдете статті з покроковим алгоритмом дій у всіх кадрових процедурах, новини, які допомагають бути в курсі всіх новацій, та запитання і відповіді – незамінні підказки у складних ситуаціях. Для того, щоб ознайомитися з готовими шаблонами документів по темі, скористатися сервісами та відслідковувати зміни у законодавстві, радимо оформити безкоштовний демодоступ до електронного журналу «Кадровик-01».

ВЗЯТИ ДЕМОДОСТУП

Стажування студентів на підприємстві — це можливість здобути практичний досвід за майбутньою професією. Які особливості оформлення стажування, укладення договору та оплати необхідно знати кадровику й роботодавцю, роз’яснюємо у статті.
Переглядів: 6945
Воєнний стан в Україні продовжено до 23 серпня, тож за Законом № 2136 святкові та неробочі дні, а також обмеження щодо залучення до роботи в ці дні скасовуються. Норма робочого часу на червень 2022 змінилася. Щоб ви мали під рукою актуальну інформацію, команда Експертус Кадри підготували для вас виробничі календарі – шпалери для робочого столу. Скачайте, та нехай вони додають вам наснаги й оптимізму у перший місяць літа.
Переглядів: 32503
Коли працівник надав контракт добровольця територіальної оборони, видайте наказ про увільнення його від роботи зі збереженням середнього заробітку. Скористатеся зразком наказу від експертів Експертус Кадри
Переглядів: 18759
Якщо до вас завітав інспектор праці з роз’ясненнями щодо коронавірусу, не лякайтеся. Це — не перевірка, а інформаційний захід для роботодавців та працівників.
Переглядів: 1443
Для тих, хто довіряє зіркам, ми підготували професійний кадровий гороскоп на 2020 рік. Дізнайтеся, які події чекають на кожен знак зодіаку в 2020 році
Переглядів: 7073
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою