Прийняття на роботу

Аби ви нічого не упустили та знали про що потрібно розповісти людині під час прийому на роботу, як законно відмовити у працевлаштуванні та дізнатися що таке спрощені відносини, ми підготували актуальні матеріали.

Які документи подають при прийнятті на роботу

Випробування працівника при прийнятті на роботу доволі поширена практика в роботодавців, тим паче під час воєнного стану випробування може встановлюватися для будь-якої категорії працівників. У цій статті розглянемо процедуру встановлення випробування при прийнятті на роботу.
Переглядів: 22039
Коли кандидата на вакансію відібрано, до справи приступає працівник кадрової служби. А саме — розпочинається процес прийняття на роботу нового працівника. Про порядок прийняття на роботу працівника — розкажемо далі.
Переглядів: 223600
Дистанційна робота набула нового значення, адже в умовах воєнного стану стала одним із правомірних механізмів продовження бізнесу. Що ж таке дистанційна робота та як правильно оформити дистанційну роботу?
Переглядів: 31718
Перед прийняттям на роботу (укладанням трудового договору) необхідно перевірити у претендента наявність всіх необхідних документів та їх легітимність. Які саме документи має подати потенційний працівник та на що слід звернути увагу кадровику, перевіряючи такі документи, детально читайте у статті.
Переглядів: 74513
Порядок укладання колективного договору викликає у роботодавців безліч запитань. Як має виглядати типовий колективний договір? Колективний договір: обов'язковий чи ні? Чи потрібно реєструвати колективний договір? Чи передбачено відповідальність за відсутність колективного договору? Знайдіть відповіді у статті
Переглядів: 159312
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою