МОЗ затвердило перелік посад медиків, яким доплачуватимуть за лікування хворих на коронавірус

Право на доплату мають керівники з числа лікарів, а також лікарі, медсестри, фельдшери, молодші медсестри комунальних закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та підпорядковуються МОЗ.
МОЗ затвердило перелік посад медиків, яким доплачуватимуть за лікування хворих на коронавірус

МОЗ наказом «Про затвердження переліку типів закладів охорони здоров’я та переліку посад медичних та інших працівників, для яких встановлюються доплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та тим, що забезпечують життєдіяльність населення, що мають право на встановлення доплати до заробітної плати з 01 вересня 2020 року до 31 грудня 2020 року» від 03.09.2020 № 2020 затвердило:

  • Перелік посад медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я комунальної форми власності (крім лікарів та/або команд первинної медичної допомоги) та закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ, які надають меддопомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, що спричинив коронавірус SARS-CoV-2, та тим, що забезпечують життєдіяльність населення, що мають право на доплату до зарплати з 01 вересня 2020 року до 31 грудня 2020 року;
  • Перелік типів закладів охорони здоров’я комунальної форми власності та закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ, які надають меддопомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та тих, що забезпечують життєдіяльність населення, в яких медичні та інші працівники мають право на доплату до зарплати з 01 вересня 2020 року до 31 грудня 2020 року.
Оплата праці працівників закладів охорони здоров’я: практичні поради

З 1 вересня і до закінчення 2020 року медичні та інші працівники закладів охорони здоров’я комунальної власності з переліку МОЗ отримуватимуть доплату до зарплати, встановлену постановою КМУ «Деякі питання оплати праці медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я» від 19.06.2020 № 610:

  • лікарям (незалежно від посад) у розмірі 70% посадового окладу, визначеного за 14 тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки;
  • фахівцям, які відповідають кваліфікаційним вимогам, затвердженим МОЗ, у розмірі 50% мінімальної зарплати;
  • молодшим медичним сестрам у розмірі 25% мінімальної зарплати.

Доплату медикам виплачуватимуть за рахунок субвенції з держбюджету місцевих бюджетів згідно з постановою КМУ«Про виділення коштів для здійснення доплат до заробітної плати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та тим, що забезпечують життєдіяльність населення» від 22.07.2020 № 623.

Цей наказ МОЗ набере чинності з дня, коли його офіційно опублікують.

Олена Петровська,

експерт Експертус Кадри

Гарячі питання військового обліку на підприємствах

Статті за темою

Усі статті за темою

Розробка, укладення та виконання колективних договорів

Колективний договір — це угода між роботодавцем та колективом працівників (зазвичай представлений профспілкою), яка регулює умови праці, оплати праці, соціальні пільги, трудові права та обов’язки сторін. У статті ви дізнаєтеся про порядок укладення колективного договору та внесення змін до нього.
6681

Пільги та компенсації чорнобильцям

Чорнобильці мають право на пільги, визначені Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991 № 796-XII. Обсяг пільг залежить від категорії, до якої віднесено особу, постраждалу від аварії на ЧАЕС.
47909

Оплата праці на підприємстві

Оплата праці — одне із основних питань трудового права, ключовим аспектом якого є поняття «мінімальна зарплата». Система оплати праці в Україні передбачає багато видів: тарифна оплата праці, грейдова оплата праці, безтарифна оплата праці, тарифна система оплати праці, грейдингова система оплати праці, акордна система оплати праці та інші. Щоб не заплутатися у виборі системи оплати праці, читайте матеріал від наших експертів.
24437

Наказ про підвищення окладу: зразок

Наказ належатиме до групи наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання та є первинними документами для нарахування зарплати
106194

Як виплачувати вихідну допомогу при звільненні

Роботодавцям слід пам’ятати як правило, — з працівником слід провести повний розрахунок при звільненні. Які є види виплати при звільненні та як вони різняться залежно від підстави звільнення, як нараховуються розрахункові та що містить в собі виплата компенсації при звільненні, які виплати при звільненні за власним бажанням передбачено законом — детально у статті
250966

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді