
Довідки ОК-5 та ОК-7 від Пенсійного фонду України — це сформовані індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб, що містять інформацію стосовно суми заробітної плати для нарахування пенсії, страхового стажу та сплати страхових внесків. Довідку ОК-5 можна сформувати за будь-який період, починаючи з 2000 року, а довідку ОК-7 — так само за будь-який період, проте вже з 2011-го.
Документ із КЕП: чи роздруковувати протокол підпису
Отримати ці документи можна онлайн на вебпорталі Пенсійного фонду. Для цього дотримуйтесь такого алгоритму:
- увійдіть на портал е-послуг ПФУ та авторизуйтеся в особистому кабінеті (з використанням допомогою кваліфікованого електронного підпису);
- оберіть розділ «Комунікації з ПФУ» (ліве бічне меню) → «Запит на отримання електронних документів»;
- заповніть поля запиту та надайте згоду на обробку персональних даних → «Відправити до ПФУ»;
- завантажте довідку в PDF-форматі (у розділі «Мої звернення» оберіть запит за статусом «Виконано»).
У ПФУ нагадали, що електронні довідки з QR-кодом мають таку ж законну силу, як і паперові аналоги, підписані уповноваженою особою.
За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
Електронний документообіг в Україні вже довів свої переваги. Наразі все більше підприємств переходять на цю форму документування. Тож у цій статті ви знайдете відповіді на всі актуальні питання про електронні документи та електронний документообіг, закон України, що регулює це питання та особливості формування і зберігання електронних документів.
Для підвищення ефективності та оперативності роботи, зокрема використовують трафаретні форми документів. Як оформлювати заяви в електронній формі? Розказуємо порядок та показуємо зразок.
Війна «розпорошила» працівників по різних куточках Батьківщини та світу. Як за таких умов дотримати вимог законодавства та ознайомлювати працівників з документами під підпис?
Електронні документи поступово витісняють паперові та все частіше використовуються у діяльності працівників кадрової служби. Однак, на сьогодні виникає низка питань щодо їх оформлення: як зробити електронний підпис, як накласти електронний підпис на документ, яку юридичну силу має документ, підписаний електронним цифровим підписом. Ця стаття допоможе не припуститися помилок і запровадити електронний документообіг за вимогами чинного законодавства.
Більшість підприємств працюють в особливому режимі. Щоб запобігти поширенню інфекційного захворювання, багатьох працівників перевели на віддалену роботу. Які сервіси допоможуть налагодити роботу з дому, — з’ясуєте у статті.