Відпустка без збереження зарплати після демобілізації

Дізнайтесь, як надавати таку відпустку та чи включати її до стажу

Відпустка без збереження зарплати після демобілізації

Працівники, які приступили до роботи після звільнення з військової служби у зв’язку із закінченням особливого періоду або оголошенням демобілізації, мають право за бажанням піти у відпустку без збереження заробітної плати терміном до 60 календарних днів (така відпустка надається в обов’язковому порядку).

11 змін у відпустках і не тільки: огляд Закону № 3494

Відповідні зміни зафіксовано у оновленому Законі України «Про відпустки» (ст. 25, ч. 1, п. 20).

Водночас період перебування у такій відпустці включають до страхового стажу (Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», ст. 24 ч. 1).

За інформацією Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці 

Огляд змін трудового законодавства за перше півріччя 2024

Статті за темою

Усі статті за темою

Покладення обов’язків на час відпустки: оформлюємо заміну правильно

На час відпустки основного працівника передбачена можливість виконання його обов’язків іншим працівником. Як правильно оформити покладання обов’язків на час відпустки, зокрема, коли директор йде у відпустку, читайте у статті
72383

Щорічна відпустка у перший рік роботи

Для тих працівників, які тільки починають трудовий шлях та й для інших новопризначених робітників нерідко актуальним є питання — перша відпустка через скільки місяців? Про нюанси отримання щорічної відпустки у перший рік роботи та про її тривалість читайте у статті.
11832

Наказ на відпустку без збереження заробітної плати

Українці користуються правом на відпустку без збереження заробітної плати не лише для відпочинку, а й для життєво важливих справ, до яких примусила війна. Щоб полегшити роботу кадровиків, ми підготували зразок наказу на відпустку без збереження заробітної плати та зразок наказу на відпуску без збереження заробітної плати на період воєнного стану
167587

Калькулятор днів відпустки

Виникли проблеми з тим, як розрахувати кількість відпускних днів? Шукаєте розрахунок днів невикористаної відпустки при звільненні онлайн? Переймаєтесь як розрахувати кількість днів відпустки за фактично відпрацьований час та як порахувати кількість днів невикористаної відпустки? Рішення усіх питань — наш калькулятор відпусток онлайн.
512143

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді