Рішення може бути протилежним з огляду на специфіку ситуації

Чи варто виправляти, залежить від того, хто вніс запис.
Чи виправляти у трудовій книжці, якщо записи про роботу внесли в розділи про нагородження та заохочення
Якщо запис внесли на вашому підприємстві, доцільно виправити.
Алгоритм виправлення
Чому варто виправити? Інспектор праці вкаже на порушення законодавства про працю, а саме Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58.
Відповідальність за порушення:
- на роботодавця — фінансова санкція в розмірі мінімальної зарплати (ст. 265 КЗпП);
- на посадову особу, відповідальну за трудові книжки, — адміністративна відповідальність (ст. 41 КпАП).
Якщо запис внесли на попередньому місці роботи, не виправляйте його. У ПФУ приймуть сканкопію трудової книжки з таким записом.
Ситуація з практики: на підприємстві працюють лише дві особи — директор та головний бухгалтер. Чи має право директор сам внести запис до своєї трудової книжки про прийняття на роботу? Як має бути сформульований такий запис?
Трудова книжка — це літопис невтомної праці особи. Тож ставитися до заповнення трудової книжки кожен кадровик має вкрай відповідально. До уваги — основні вимоги до заповнення та відповідальність за неналежне ведення трудової книжки.
Страховий стаж — це один із ключових факторів, який впливає на право людини на пенсійне забезпечення, соціальні виплати та інші пільги. Тому перед роботодавцями та працівниками постає низка питань щодо його врегулювання. Що входить до страхового стажу для пенсії? Як зараховується стаж та чи зараховується навчання в трудовий стаж? Відповіді на ці та інші питання про трудовий стаж для виходу на пенсію — у статті.
Оформлення працівника на роботу фізичною особою-підприємцем (ФОП) в Україні має відбуватися відповідно до вимог трудового законодавства. Як ФОП прийняти працівника на роботу законно та швидко — у статті.
Фіксувати в трудовій книжці нагородження і заохочення зобов’язує пункт 2.2 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58 (далі — Інструкція № 58). Що і як писати — визначає підрозділ «г» розділу 2 Інструкції № 58.