Державна податкова служба України розробила програмне забезпечення, за допомогою якого посадові особи ДПС у Центрах обслуговування можуть отримати електронні копії цифрових документів з Дії.
Чи діє Дія під час працевлаштування
Отримати копії документів можна буде під час реєстрації або внесення змін до Державного реєстру ФОП, а також під час видачі документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі.
Користувач Дії може поділитися копіями таких документів:
- біометричні паспорти: ID-картка, закордонний паспорт;
- довідка ВПО;
- свідоцтво про народження дитини;
- посвідчення водія;
- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
Паспорти зразка 1994 року та небіометричні закордонні паспорти, видані до 2015 року, не відображаються в Дії.
Під час шерингу копії цифрового паспорта передаються паспортні дані, ідентифікаційний код та місце реєстрації проживання.
Поділитися цифровою копією документа зі смартфона громадянин може під час візиту до центру обслуговування платників ДПС. Для цього необхідно:
- натиснути на цифровий документ у застосунку Дія, щоб згенерувати штрихкод на зворотному боці картки документа;
- надати співробітнику ДПС 13-значний код, вказаний під штрихкодом;
- підтвердити запит на надання копій документів у Дії;
- підтвердити передачу копій Дія.Підписом.
За інформацією
Головного управління ДПС у Полтавській області
Війна «розпорошила» працівників по різних куточках Батьківщини та світу. Як за таких умов дотримати вимог законодавства та ознайомлювати працівників з документами під підпис?
Електронні документи поступово витісняють паперові та все частіше використовуються у діяльності працівників кадрової служби. Однак, на сьогодні виникає низка питань щодо їх оформлення: як зробити електронний підпис, як накласти електронний підпис на документ, яку юридичну силу має документ, підписаний електронним цифровим підписом. Ця стаття допоможе не припуститися помилок і запровадити електронний документообіг за вимогами чинного законодавства.
Електронний документообіг в Україні вже довів свої переваги. Наразі все більше підприємств переходять на цю форму документування. Тож розглядаємо особливості формування та зберігання електронних документів з урахуванням змін у законодавстві.
Більшість підприємств працюють в особливому режимі. Щоб запобігти поширенню інфекційного захворювання, багатьох працівників перевели на віддалену роботу. Які сервіси допоможуть налагодити роботу з дому, — з’ясуєте у статті.
Колеги, які ігнорують різноманітність носіїв листів і не враховують їх особливостей, мають проблеми з формуванням справ. Дізнайтеся 5 типових помилок, які допускають секретарі, та їх наслідки. А головне — довідайтесь, як їх виправити.