У які строки критично важливі підприємства мають подати оперативні відомості

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Кадровик-01. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Ми вже відібрали головне для вас
Терміни подання повідомлень про зміни в трудових відносинах

У які строки критично важливі підприємства мають подати оперативні відомості

Критично важливі підприємства подають Пенсійному фонду повідомлення про зміни в трудових відносинах не пізніше ніж протягом наступного дня після події згідно із п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2024 року №1332 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».

Чи можна виправити відомості, що подали ПФУ

Відомості подають через вебпортал ПФУ в електронній формі з обов’язковим накладенням електронного підпису.

Повідомлення необхідно подати після настання таких подій:

  • прийняття працівника на роботу;
  • переміщення або переведення;
  • звільнення;
  • поновлення на роботі;
  • тимчасового припинення або відновлення дії трудового договору.

Якщо роботодавець не дотримається терміну для подання оперативних відомостей, така інформація до Реєстру застрахованих осіб не завантажується.

Внесення змін, скасування або видалення повідомлень про зміни в трудових відносинах законодавство не передбачає.

За інформацією

Головного управління ПФУ у Волинській області

Щорічні додаткові відпустки за шкідливі умови та за особливий характер: кому, скільки та як надавати

Статті за темою

Усі статті за темою

Виклик до ТЦК і СП: як оформити повідомлення працівнику

В умовах воєнного стану в Україні питання мобілізації та взаємодії з Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) набувають особливої актуальності. Для роботодавців це означає необхідність чіткого розуміння своїх обов’язків щодо оповіщення працівників про виклик до ТЦК. Невиконання цих вимог може призвести до серйозних юридичних наслідків. Як оповістити працівника про виклик до ТЦК — у статті
212

Робота під час повітряної тривоги

Праця під час повітряної тривоги — новий виклик воєнного стану як для працівників, так і для роботодавців. Цей досвід потребує адаптації, гнучкості та розуміння нових реалій. Яка оплата праці під час повітряної тривоги? Як діяти, якщо звучить сигнал повітряна тривога до початку робочого часу? Чи законною є вимога роботодавця працювати під час повітряної тривоги? Відповіді — у статті.
6490

Трудові відносини в умовах воєнного стану

Продовження воєнного стану залишає свій відбиток на всі сфери суспільного життя, у тому числі і на трудові відносини. Законодавство про працю передбачає обмеження, пов’язані з дією воєнного стану. Стаття допоможе розібратися з тим як приймати на роботу під час воєнного стану, як перевести працівника на іншу роботу та що передбачає зміна істотних умов праці під час воєнного стану.
7989

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді