Графік роботи на місяць: чи потрібно складати щомісяця

8937

Запитання

Чи потрібно складати графіки роботи на кожен місяць?

Відповідь

З 30 серпня діє новий Порядок перевірок: за що штрафують кадровиків?

Порядок складання, затвердження графіків роботи організації (структурних підрозділів, окремих категорій працівників) та доведення їх до відома працівників регламентується правилами внутрішнього трудового розпорядку; ПВТР (ст. 142 КЗпП).

Якщо ПВТР передбачено складання графіка змінності на місяць, складати їх доведеться щомісяця з урахуванням вимоги доведення до відома працівників. Зазвичай не пізніш як за 1 місяць до їх уведення в дію (п. 13 Типових правил внутрішнього трудового розпорядку для робітників та службовців підприємств, установ, організацій, затверджених постановою Державного комітету з праці та соціальних питань від 20.07.1984 № 213).

Відновлення бронювання у Дії

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Графік роботи працівників

Графік роботи працівників, зразок якого підприємство визначає самостійно, визначає години і дні, коли працівники повинні виконувати свої обов’язки. Підприємство самостійно визначає, який графік роботи працівників діє у його межах. Як скласти графік роботи працівників таким чином, щоб він відповідав нормам закону та влаштовував усі сторони трудових відносин, — читайте у статті
135292

Змінний графік роботи: складання і впровадження

Потрібно запровадити змінний графік роботи на підприємстві, враховуючи умови воєнного стану, одержати зразки змінного графіку роботи та наказу про зміну графіка роботи, — тоді пропонуємо скористатися нашими порадами у цій статті
89490

Відображаємо у табелі та графіках змінності осіннє переведення часу у 2019 році

Щороку — навесні та восени — українці переводять годинникові стрілки вперед та назад відповідно. Цьогорічне осіннє переведення часу на годину назад відбудеться у ніч із 26 на 27 жовтня о 4:00. Продемонструємо на прикладах та роз’яснимо, як відобразити у табелі та графіках змінності таку часову зміну.
8326

Заповнення табеля при підсумованому обліку робочого часу

На безперервно діючих підприємствах, в установах, організаціях, а також в окремих виробництвах, цехах, дільницях, відділеннях і на деяких видах робіт, де за умовами виробництва не може бути додержана встановлена для такої категорії працівників щоденна або щотижнева тривалість робочого часу, допускається за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації запровадження підсумованого обліку робочого часу з тим, щоб тривалість робочого часу за обліковий період не перевищувала нормального числа робочих годин.
27766