Деякі нюанси заповнення особової картки П-2

5290

Запитання

Чи потрібно вносити до особової картки працівника інформацію про надання відпустки без збереження заробітної плати? Як продовжити особову картку, якщо всі рядки заповнено?

Відповідь

Особові картки оформлюють за унормованою формою. Це типова форма № П-2, затверджена спільним наказом Держкомстату та Міноборони України від 25.12.2009 № 495/656.

У розділ заносяться всі види відпусток (крім відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами), їх строки на підставі наказів (розпоряджень) по підприємству.

Коли усі рядки в особовій картці заповнено, необхідно взяти нову форму П-2, на верхньому березі картки слід зазначити «Продовження особової картки», вписати табельний номер працівника, заповнити в Розділі І «Загальні відомості» особової картки пункти 1, 2 (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження).

Нову форму П-2 необхідно «підкласти» під особову картку працівника, в якій не залишилося місця для здійснення обліку відпусток, і з’єднати їх між собою, наприклад, за допомогою степлера.

Актуально про відпустки

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Внутрішнє сумісництво: наказ, особова картка, облік робочого часу

З листа до редакції: «Декілька років тому ми дозволили жінці-лаборанту працювати у вільний від основної роботи час за внутрішнім сумісництвом у тій же лабораторії прибиральником виробничих приміщень. За таку роботу ми доплачували їй 50% окладу прибиральника. Зараз ця працівниця вирішила відмовитися від роботи прибиральника. Який слід видати наказ? Оскільки раніше було видано наказ про дозвіл працювати за сумісництвом, то тепер маємо написати «не дозволяємо надалі працювати»? Чи як правильно?»
76757

Особова картка П-2: як вести

Особова картка — основний обліковий документ працівника. Роботодавець обліковує особовий склад підприємства за допомогою картотеки особових карток.
177082

Відповідальність за неведення особової картки П-2

Особова картка П-2 є документом, який містить важливу особисту інформацію про фізичну особу-працівника. Законодавством не передбачено прямих норм про відповідальність за неведення особової картки. Однак, чи є все-таки обов’язковим ведення особової картки — читайте у статті.
27647

Облік відпусток в особовій картці П-2

Стаття 10 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР зобов’язує роботодавця вести облік відпусток працівникам. Форми обліку Закон не визначає. На практиці облік усіх відпусток ведуть за допомогою картки П-2. Підстава внести дані — наказ про відпустку.
31572