Для обліку відпусток ведемо Журнал обліку відпусток

Згідно зі статтею 10 Закону України «Про відпустки» роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надаються працівникам. Зручним обліковим документом слугує Журнал обліку відпусток.

На підставі наказу про надання відпустки працівникові відділ кадрів робить відмітки в типовій формі № П-2 «Особова картка працівника», а бухгалтерія розраховує заробітну плату, що належить за відпустку.

Для оперативного контролю за наданням відпусток та їх обліку відділ кадрів може вести Журнал обліку відпусток.

Журналу обліку відпусток
СКАЧАТИ

Для обліку відпусток ведемо Журнал обліку відпусток

Графу «Примітки» Журналу обліку відпусток можна використовувати, зокрема, для зазначення:

  • реквізитів наказу про перенесення відпустки, яким також скасовується наказ про надання відпустки (у разі його видання та внесення відповідного запису до Журналу обліку відпусток);
  • реквізитів наказу про відкликання з відпустки (у разі відкликання з відпустки працівника, із зазначення дати відкликання);
  • реквізити наказу про продовження відпустки (з зазначенням днів на які продовжено відпустку).

Доцільно передбачати у Журналі графу «Підстава надання відпустки». Якщо відпустка надається відповідно до графіка, у цій графі вказують, наприклад: «графік відпусток на 2017 рік». Якщо з якихось причин відпустка надається не за графіком відпусток, у цій графі доцільно зазначити дату відповідної заяви.

Увага!

У разі зміни дат початку та закінчення відпустки у зв’язку з її перенесенням, відкликанням з відпустки та ін., зазначені зміни мають бути відображені в особовій картці працівника та Журналі обліку відпусток

Доречно вести окремий облік працівників, що мають право на додаткові відпустки, — як щорічні, так і передбачені іншими актами законодавства і статтею 19 Закону про відпустки. Уперше список осіб, які мають право на додаткові відпустки, створюється в результаті аналізу трудових договорів працівників та законодавства, що регулює надання додаткових відпусток.

Протягом року до облікової форми можна вносити інформацію щодо виду і тривалості відпустки кожного прийнятого на роботу працівника, який має відповідне право. За таких умов на момент складання проекту графіка відпусток кадрова служба матиме всю необхідну інформацію.

Порада

Якщо окремий облік працівників, які мають право на додаткову відпустку працівникам, які мають дітей, в організації не ведеться, визначити таких працівників можна шляхом аналізу інформації особових карток (типова форма № П-2) і документів особових справ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді