Обираємо підставу для звільнення у вихідний день

Трудове законодавство не забороняє звільняти працівника у день, коли він не працює, тобто у його вихідний день.

На нашу думку, вислів «День звільнення — це останній день роботи» слід розуміти так: день звільнення — це останній день, коли працівник перебуває з організацією в трудових відносинах незалежно від того, чи виконував він в цей день свою трудову функцію, чи хворів, чи перебував у відпустці, чи цей день був для нього вихідним за графіком.

Однак, якщо день звільнення припадає на вихідний за графіком, у такому випадку доцільно звільняти працівника лише у разі, якщо цей день визначено сторонами трудового договору (при звільненні за п. 1 ст. 36 КЗпП) або коли дата звільнення припадає на вихідний за графіком внаслідок двотижневого попередження про намір працівника звільнитися за власним бажанням (ст. 38 КЗпП).

У разі розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця, коли дату звільнення визначено роботодавцем в односторонньому порядку, звільняти працівника у його вихідний день за графіком не варто, оскільки недодержання роботодавцем усіх передбачених законодавством формальностей (ознайомлення з наказом про звільнення, видача працівнику трудової книжки і засвідченої у встановленому порядку копії наказу про звільнення, повний розрахунок) може призвести до конфліктної ситуації та суттєво зменшить шанси роботодавця на виграш справи в разі судового позову з боку працівника.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді