Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки

UA RU
Запис відомостей про роботу за сумісництвом у трудовій книжці робиться окремим рядком — це чітко прописано у Інструкції про порядок ведення трудових книжок. Розгляньмо це на прикладах.

Унесення запису про роботу за сумісництвом провадиться за бажанням працівника за місцем основної роботи, оскільки трудова книжка зберігається саме там. Підставою для внесення запису про роботу за сумісництвом є засвідчені у встановленому порядку копії наказів про прийняття на роботу та звільнення (витяги зі зведених наказів з особового складу) або довідки, в яких міститься відповідна інформація. Підпис особи, яка засвідчила довідку або копію (витяг) наказу, обов’язково має бути скріплений печаткою організації.

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки Дізнайтеся, як відобразити інформацію про сумісництво та суміщення в посадовій інструкції

Нормативно-правовими актами не визначено строку, коли має бути внесено запис про роботу за сумісництвом. Отже, організацією, робота у якій є для працівника основною, за бажанням працівника може бути внесено запис про роботу за сумісництвом, що мала місце у попередній період.

Наводимо декілька варіантів унесення до трудової книжки запису про роботу за сумісництвом.

Запис про роботу за сумісництвом
(скачати зразок)

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки Дізнайтеся, як унести запис до трудової книжки про роботу, коли робота за сумісництвом стає основною

Запис про роботу за сумісництвом, коли довелося виправляти помилку — не дотримано правила «запис одним рядком»
(скачати зразок)

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки

Запис про роботу за сумісництвом слід вносити після звільнення працівника з роботи за сумісництвом, зазначаючи період роботи за сумісництвом, місце роботи, назву посади (професії). Досить часто трапляється ситуація, коли до трудової книжки працівника, за його бажанням, уже внесено на основному місці роботи запис про прийняття на роботу за сумісництвом. Між записами про прийняття на роботу за сумісництвом та звільнення з такої роботи може бути внесено інші записи про трудову діяльність працівника.

У такому випадку доцільно внести «повний» запис про роботу за сумісництвом (дублюючи інформацію про прийняття), щоб зберегти хронологію і полегшити пошук інформації у трудовій книжці.

Запис про роботу за сумісництвом у тій самій організації
(скачати зразок)

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки

Запис про роботу за сумісництвом, що мала місце у попередній період
(скачати зразок)

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Оплата лікарняних в період воєнного стану», який відбудеться 6 червня. Спікер — керівник експертної групи «Експертус Кадри» Ольга Догадіна. У програмі — скільки може бути е-лікарняних поспіль, як з’ясувати: е-лікарняний первинний чи продовження попереднього, як оформити лікарняний з-за кордону. Також дізнаєтеся як оплачувати лікарняний суміснику, чи оплачувати лікарняний виконавцю робіт за ЦПД та як оплатити е-лікарняний, якщо працівник звільняється.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Оплата лікарняних в період воєнного стану

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді