Чи можна запобігти виконанню роботи працівником на іншому підприємстві?

Трудовий договір із нефіксованим робочим часом
Законодавство гарантує право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах (якщо, звісно, не йдеться про винятки, передбачені законами, колектинвим договором або угодою сторін).
Кодекс законів про працю України (ст. 21-1) закріплює положення про те, що роботодавці не можуть забороняти або перешкоджати працівникам, що виконують роботу на підставі трудового договору з нефіксованим робочим часом, виконувати роботу за іншими трудовими договорами.

Вам може стати у пригоді:
Відповідно, встановлювати у трудовому договорі з нефіксованим робочим часом умову щодо заборони працівникові виконувати роботу за іншими трудовими договорами не можна.
За матеріалами Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці
КМУ від 28.03.1997 № 278 визначає сезонні галузі та сезонні роботи
Сезонна робота — це одна з найбільш поширених форм працевлаштування в різних сферах діяльності, таких як сільське господарство, будівництво, туризм, роздрібна торгівля та інші. Вона є чудовою можливістю для працівників знайти тимчасову зайнятість, а для роботодавців — вирішити питання з підвищеною потребою у працівниках у пік сезону. Однак процес найму сезонних працівників має свої особливості, а відпустка на сезонній роботі викликає низку питань. Усе про оформлення відпустки сезонним працівникам – у статті.
Працівник має право укладати трудовий договір як і в одній, так і в декількох установах, організаціях одночасно. Таке право передбачає частина 2 статті 21 КЗпП. Тому працівник, окрім основного трудового договору, має можливість укласи і трудовий договір про роботу за сумісництвом.
Кадровики зазначають у наказах про прийняття на час відпустки з вагітності та пологів, що приймають працівника тимчасово. Але це помилка. В наказі необхідно вказати вид трудового договору на час такої відпустки: строковий трудовий договір
Та інші питання щодо укладання трудових договорів між роботодавцем та працівником у форматі зручної таблиці