Міносвіти розповіло, куди звертатися для виправлення помилок
Міністерство освіти і науки навело перелік причини, через які користувачі можуть не знайти своїх електронних документів про освіту в застосунку «Дія».
Проблема може полягати у тому, що:
- Документ є в реєстрі Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО), але не підтягнувся у застосунок через розбіжності у номері РНОКПП.
Варто звернутися до закладу освіти, який видав документ, за оновленням даних. - Інформація є, але вона некоректна або неповна.
Варто так само звернутися до закладу освіти для виправлення. - В даті народження наявні помилки
Варто: - звернутися зі сканкопіями документа, що посвідчує особу, і документа про освіту до закладу освіти;
- написати на пошту держпідприємства «ІНФОРЕСУРС» ([email protected]) із накладанням КЕП.
Водночас не забувайте, що деякі документи й не повинні з'являтися у застосунку. Зокрема, це інформація про наукові ступені та звання та про випускників військових закладів освіти. Також не відображаються дипломи про перепідготовку до 1 січня 2016 та документи до 2000 року, видані поліграфічним способом.
За інформацією Міністерства освіти і науки України
Війна «розпорошила» працівників по різних куточках Батьківщини та світу. Як за таких умов дотримати вимог законодавства та ознайомлювати працівників з документами під підпис?
Електронні документи поступово витісняють паперові та все частіше використовуються у діяльності працівників кадрової служби. Однак, на сьогодні виникає низка питань щодо їх оформлення: як зробити електронний підпис, як накласти електронний підпис на документ, яку юридичну силу має документ, підписаний електронним цифровим підписом. Ця стаття допоможе не припуститися помилок і запровадити електронний документообіг за вимогами чинного законодавства.
Електронний документообіг в Україні вже довів свої переваги. Наразі все більше підприємств переходять на цю форму документування. Тож розглядаємо особливості формування та зберігання електронних документів з урахуванням змін у законодавстві.
Більшість підприємств працюють в особливому режимі. Щоб запобігти поширенню інфекційного захворювання, багатьох працівників перевели на віддалену роботу. Які сервіси допоможуть налагодити роботу з дому, — з’ясуєте у статті.
Колеги, які ігнорують різноманітність носіїв листів і не враховують їх особливостей, мають проблеми з формуванням справ. Дізнайтеся 5 типових помилок, які допускають секретарі, та їх наслідки. А головне — довідайтесь, як їх виправити.