Праця осіб з інвалідністю: робочий час, перекваліфкація та надурочні роботи

Пам'ятайте про базові законодавчі гарантії

Праця осіб з інвалідністю: робочий час, перекваліфкація та надурочні роботиДержпраці нагадала, що, у разі працевлаштування особи з інвалідністю, підприємство повинно дотримуватися рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) — зокрема, потрібно враховувати заходи, передбачені індивідуальною програмою реабілітації. Так, можуть знадобитися додаткові дії задля забезпечення безпеки праці з урахуванням специфічних особливостей людини.

Пільги та гарантії у сфері праці працівникам з інвалідністю

Якщо рекомендаціями МСЕК знехтувати, здоров'я працівника може погіршитися. Це, своєю чергою, стане підставою притягнути роботодавця до відповідальності.

Також слід пам'ятати, що на роботодавця покладається обов'язок організувати навчання, перекваліфікацію і працевлаштування осіб з інвалідністю (згідно з медичними рекомендаціями у випадках, передбачених законодавством).

Водночас, якщо рекомендації МСЕК не забороняють, працівники з інвалідністю можуть виконувати роботи у нічний час та працювати надурочно (лише за згодою особи).

Що ж до тривалості робочого часу, то скорочень законодавство не передбачає. Водночас особа з інвалідністю має право попросити про встановлення неповного робочого часу (дня або тижня), і роботодавець зобов'язаний задовольнити таке прохання.

За інформацією Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на святковий Вебінар до Дня кадровика, який відбудеться 26 квітня. Спікери: Ірина Житкова, Ірина Матійко, Ольга Догадіна, Олена Петровська, а також Юлія Видиборець з інформацією про новий мобілізаційний закон — головні зміни. Ще у програмі — накопичення щорічної відпустки мобілізованому, оплата лікарняного суміснику, виплата лікарняного по вагітності та пологах при ускладнених пологах, обчислення спеціального стажу медикам. Також експерти розкажуть про альтернативні способи обміну кадровими документами під час воєнного стану, як вивести на роботу працівників, звільнених зі строкової військової служби та дадуть відповіді на гарячі питання персонального військового обліку

Щоб переглянути святковий вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Вебінар до дня кадровика

Статті за темою

Усі статті за темою

Праця осіб з інвалідністю: які пільги та гарантії передбачені

Особа з інвалідністю — особа зі стійким розладом функцій організму, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження її життєдіяльності, внаслідок чого держава зобов’язана створити умови для реалізації нею прав нарівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.
3145

Норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю

Протягом року кадрові служби пильнують, аби на підприємстві працювали особи з інвалідністю у кількості, що відповідає нормативу робочих місць. Однак дуже часто з’ясовується, що норматив не виконано. Одна з причин — оскільки у розрахунку беруть участь усереднені показники, після заокруглень фактична чисельність осіб з інвалідністю виявляється меншою, аніж планували. Як уникнути такої проблеми?
13670

Зразок виробничої характеристики для працівника, який оформлює інвалідність у МСЕК

Медико-соціальну експертну комісію (МСЕК) працівник повинен пройти для встановлення інвалідності. Для цього необхідна виробнича характеристика, шаблон якої розробили експерти Системи.
14395

Порядок працевлаштування осіб з інвалідністю

Держава захищає права працівників з інвалідністю та гарантує їм право на роботу. Як приймати на роботу таких працівників і дотримати вимог законодавства? Як оформити наказ про прийняття на роботу інваліда? Вберегтися від помилок під час працевлаштування осіб з інвалідністю допоможе консультація нашого експерта
30111

Звіт 10-ПОІ: коли і як правильно подавати

Звіт про працевлаштування інвалідів — один із найскладніших в кадровій практиці. Чимала кількість рядків для заповнення вимагає високої концентрації та уважності до деталей, а помилка тягне за собою накладання штрафу. Хто, як і в які терміни має подати звіт 10-ПОІ, роз’яснюємо у статті
23955

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді