Видиборець Юлія

Видиборець Юлія
аналітик Експертус Кадри, юрист із трудового права, сертифікований експерт із військового обліку
  • експерт із трудового права, спеціалізація з 2014 року — військовий облік, трудові відносини із працівниками, які проходять військову службу 
  • досвід роботи у сфері трудового законодавства — понад 20 років, зокрема викладання трудового права та кадрового діловодства у закладах вищої освіти, робота начальником відділу кадрів. 
  • автор сотень публікацій у професійному журналі «Кадровик-01», експертно-правовій системі «Експертус Кадри» 
  • лектор семінарів і вебінарів, курсів підвищення кваліфікації для кадровиків

Статті автора

Наказ про стан військового обліку
Складіть наказ про стан військового обліку на підприємстві 2023 рік і завдання з військового обліку на 2024 рік за зразком від наших експертів.
41864
План роботи з військового обліку на 2024 рік
Складіть план роботи з військового обліку 2024 за зразком. Так зможете відслідковувати обов’язкові заходи з військового обліку, а також упорядкуєте свою роботу.
14429
Документи для повідомлення про зміну облікових даних призовника, військовозобов’язаного та резервіста
У матеріалі дізнаєтесь коли потрібно повідомити про зміну облікових даних, який строк та форма повідомлення про зміну облікових даних 2023, а зразки від експертів допоможуть скласти повідомлення та супровідний лист.
18158
Приклад складання Відомості та зразки Списків за новим Порядком військового обліку
Із 5 січня 2023 року паперову картотеку військовозобов’язаних та призовників дещо змінили. Усі новели законодавства пояснили юрист із трудового права, сертифікований експерт із військового обліку Юлія Видиборець та розробники нового Порядку — представники Генерального штабу Збройних Сил України. У матеріалі Ви знайдете списки військовозобов’язаних зразок та зразкову відомість оперативного обліку призовників військовозобов’язаних та резервістів.
32088
Відповідальний за військовий облік: кого призначати
Запровадження військового обліку на підприємстві починається з визначення відповідальної за цю ділянку посадової особи. Як призначати відповідального за ведення військового обліку на підприємстві, в установі, організації? Відповідь знайдете у статті.
44898
Посадова інструкція інспектора з військового обліку
Необхідно скласти посадову інструкцію відповідального за військовий облік на підприємстві, але не знаєте з чого почати? Ми підготували для вас зразок посадової інструкції відповідального за військовий облік. Залишилось тільки скачати.
51697

Новини автора

Відповіді на запитання автора