Праця осіб з інвалідністю: додаткові перерви

509
Автор
шеф-редактор Експертус Кадри

Запитання

За вимогами МСЕК працівник, якого приймаємо на роботу, потребує «додаткових перерв». Як це організувати та як при цьому вирішити питання оплати праці?

Відповідь

Уточніть у працівника, як часто та якої тривалості йому потрібні перерви в роботі упродовж робочого дня. Якщо йдеться про перерви, як для усіх інших працівників, наприклад, для задоволення особистих потреб санітарно-гігієнічного призначення, — не встановлюйте додаткових перерв. Вони входять в оплачуваний робочий час. Якщо працівнику потрібні перерви, наприклад, через кожні 2 год роботи по 30 хв, щоб прийняти їжу чи ліки, встановіть наказом індивідуальний графік роботи. Додаткові перерви не оплачуйте, якщо іншого не передбачає колдоговір підприємства. Ще одне рішення — за заявою працівника встановіть неповний робочий день

Як облаштувати робоче місце для осіб з інвалідністю

Гарантії щодо зайнятості, охорони праці, праці жінок, молоді, осіб з інвалідністю надають у порядку, передбаченому законодавством про працю (ч. 2 ст. 3 КЗпП). 

Праця осіб з інвалідністю: додаткові перерви Праця осіб з інвалідністю: обо­в’я­зки роботодавця

Підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю, зо­бо­в’я­зані виділяти та створювати робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю, зокрема спеціальні робочі місця, створювати для таких осіб умови праці з урахуванням індивідуальних програм реабілітації і забезпечувати інші соціально-економічні гарантії, передбачені законодавством, надавати державній службі зайнятості інформацію, необхідну для організації працевлаштування осіб з інвалідністю, у порядку, встановленому КМУ (ч. 3 ст. 18 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.1991 № 875-XII).

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Перевірки Держпраці під час воєнного стану», який відбудеться 23 травня. Спікер — посадова особа Держпраці. У програмі — підстави для перевірки, як уникнути штрафів, різниця між трудовим договором і ЦПХ.

❗️Якщо хочете отримати персональну відповідь від посадової особи Держпраці, поставте запитання до 20 травня включно в чат вебінару❗️

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Перевірки Держпраці під час воєнного стану

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Праця осіб з інвалідністю: які пільги та гарантії передбачені

Особа з інвалідністю — особа зі стійким розладом функцій організму, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження її життєдіяльності, внаслідок чого держава зобов’язана створити умови для реалізації нею прав нарівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.
3299

Норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю

Протягом року кадрові служби пильнують, аби на підприємстві працювали особи з інвалідністю у кількості, що відповідає нормативу робочих місць. Однак дуже часто з’ясовується, що норматив не виконано. Одна з причин — оскільки у розрахунку беруть участь усереднені показники, після заокруглень фактична чисельність осіб з інвалідністю виявляється меншою, аніж планували. Як уникнути такої проблеми?
13882

Зразок виробничої характеристики для працівника, який оформлює інвалідність у МСЕК

Медико-соціальну експертну комісію (МСЕК) працівник повинен пройти для встановлення інвалідності. Для цього необхідна виробнича характеристика, шаблон якої розробили експерти Системи.
15264

Порядок працевлаштування осіб з інвалідністю

Держава захищає права працівників з інвалідністю та гарантує їм право на роботу. Як приймати на роботу таких працівників і дотримати вимог законодавства? Як оформити наказ про прийняття на роботу інваліда? Вберегтися від помилок під час працевлаштування осіб з інвалідністю допоможе консультація нашого експерта
30449

Звіт 10-ПОІ: коли і як правильно подавати

Звіт про працевлаштування інвалідів — один із найскладніших в кадровій практиці. Чимала кількість рядків для заповнення вимагає високої концентрації та уважності до деталей, а помилка тягне за собою накладання штрафу. Хто, як і в які терміни має подати звіт 10-ПОІ, роз’яснюємо у статті
24015