Компенсація за відрядження у святковий день

Службове відрядження — це поїздка працівника за розпорядженням керівника на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи (за наявності документів, що підтверджують зв’язок службового відрядження з основною діяльністю підприємства).

Нині законодавство регулює порядок надання гарантій і компенсацій при направленні у відрядження лише для працівників установ, підприємств, організацій, які повністю або частково фінансуються із державного бюджету (далі — бюджетні організації) (наприклад, це наказ Мінфіну «Про затвердження Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон» від 13.03.1998 № 59; постанова КМУ «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» від 02.02.2011 № 98).

Розмір і порядок надання гарантій і компенсацій, передбачених статтею 121 КЗпП, працівникам організацій інших форм власності законодавством не визначено. Отже, не бюджетні організації мають самостійно — наприклад, у колективному договорі або окремому Положенні про відрядження — визначати, розміри та порядок надання гарантій і компенсацій працівникам, направленим у відрядження.

Вид компенсації за відрядження у святковий день

Якщо на період відрядження припадає святковий (неробочий) день, він в обов’язковому порядку підлягає компенсації.

Статтею 107 КЗпП передбачено, що робота у святковий чи неробочий день підлягає подвійній оплаті.

Також за бажанням працівника може бути надано ще й додатковий день відпочинку.

Отже, за відрядження у святковий день працівник має отримати подвійну компенсацію — заробітну плату в подвійному розмірі та додатковий день відпочинку (за бажанням).

Якщо відрядження припадає на вихідний день, — такого «бонусу» як із відрядженням у святковий день не буде. Працівник може розраховувати лише на один вид компенсації.

Порядок надання іншого дня відпочинку слід передбачити у Правилах внутрішнього трудового розпорядку організації, оскільки саме цей локальний нормативний акт є документом, що регламентує трудовий розпорядок в організації (ст. 142 КЗпП).


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді