Звільнення за розголошення комерційної таємниці: можливо чи ні?

1566
Автор
керівник експертної групи Експертус Кадри

Запитання

Чи може ФОП звільнити працівника (продавець-консультант) за розголошення комерційної таємниці, якщо «Договір про конфіденційність та антиконкурентні застереження» працівником були підписані? Які дії мають бути роботодавця, як це довести, які документи (акти) готувати та за якою статтею можна звільнити, щоб не було судових тяжб!

Відповідь

Ні, не може.

КЗпП не містить такої підстави для звільнення, як розголошення комерційної таємниці. Така підстава є в спеціальних законах щодо посадових осіб. Наприклад, в Законі України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 06.02.2018 № 2275-VIII (ст. 42 Закону № 2275). Однак, на ФОП дія Закону № 2275 не поширюється.

Звільнення дистанційно: чотири варіанти

25.04.2024 ВРУ прийняла Закон України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо встановлення додаткових підстав розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця та деяких інших питань» (законопроект № 7731). Сьогодні (30.04.2024) його направили на підпис Президенту України.

Цей Закон вносить зміни в КЗпП, зокрема, вносить зміни до статті 142 КЗпП, яка регламентує зміст та умови затвердження ПВТР. Зміни пропонують доповнити цю статтю нормою, що складовою ПВТР можуть бути правила поведінки на підприємстві, в установі, організації, які містять положення, зокрема, про:

  • надання працівниками інформації щодо наявних у них зв’язків з фізичними особами, місце постійного проживання (перебування, реєстрації) яких знаходиться на території держави-агресора або тимчасово окупованій території України;
  • зобов’язання працівників про нерозголошення інформації з обмеженим доступом, зокрема інформації, що становить державну чи комерційну таємницю, а також про умови роботи з конфіденційною інформацією.

Встановлення правил поведінки на підприємствах, в установах, організаціях, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, та/або об’єктах чи операторах критичної інфраструктури є обов’язковим.

Також Закон доповнює статтю 40 КЗпП підставою для звільнення — невиконання працівником правил поведінки на підприємстві, в установі, організації в частині положень, передбачених частиною другою статті 142 КЗпП.

Закон набуде чинності через три місяці з дня його опублікування.

Отже, щоб ФОП звільнив працівника за цією підставою, необхідно:

  • дочекатись, коли набуде чинності Закон, прийнятий 25.04.2024;
  • внести зміни до ПВТР і доповнити їх зазначеними нормами, зокрема, визначити перелік інформації з обмеженим доступом;
  • ознайомити з ПВТР працівників.

І лише після цього ФОП матиме право звільнити працівника, якщо він розголосить комерційну таємницю.

Додатково нагадаємо, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи (ст. 58 Конституції України).

КСУ роз’яснив: дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності та припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовують той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце (офіційне тлумачення ч. 1 ст. 58 Конституції України про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів; рішення КСУ від 09.02.1999 № 1-рп/99).

Тобто звільнити зможете за порушення, вчинення після внесення змін до ПВТР та ознайомлення з ними працівників. Тому давайте дочекаємось, коли зміни набудуть чинності, а потім після того, як внесете зміни до ПВТР, підготуємо консультацію і по документам, які необхідно оформити.

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Перевірки Держпраці під час воєнного стану», який відбудеться 23 травня. Спікер — посадова особа Держпраці. У програмі — підстави для перевірки, як уникнути штрафів, різниця між трудовим договором і ЦПХ.

❗️Якщо хочете отримати персональну відповідь від посадової особи Держпраці, поставте запитання до 20 травня включно в чат вебінару❗️

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Перевірки Держпраці під час воєнного стану

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразки заяв про звільнення з роботи

Трудове законодавство надає право працівникам розривати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника за два тижні. Але на час дії воєнного стану є поважна причина для звільнення без попередження. Детальніше читайте у статті.
602633

Звільнення під час воєнного стану: підстави і порядок

Звільнення під час воєнного стану в Україні регламентується Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-IX (далі — Закон № 2136), адже він має тимчасовий пріоритет над КЗпП. Закон № 2136 вніс зміни й у порядок припинення трудових відносин. Які нюанси необхідно врахувати під час звільнення працівника під час воєнного стану, розберемо у статті
150976

Звільнення працівника у зв’язку зі смертю

Кадровик є свідком різних подій у житті працівників: від одруження, народження дітей до хвороб і смерті. Не дивлячись на смуток від того, що працівник пішов із життя, необхідно правильно оформити припинення трудових відносин, видати родичам трудову та належні виплати. Деталі звільнення померлого працівника роз’яснюємо у статті.
36106

Розірвання строкового трудового договору до закінчення строку його чинності

Строковий трудовий договір роботодавець та працівник укладають на певний період часу. Проте дострокове розірвання такого договору теж можливе. Хто та за яких умов має право це зробити — роз’яснюємо у статті.
24589

Обхідний лист при звільненні працівника: зразок

На підприємствах є поширеною практика, коли при звільненні працівнику видають обхідний лист, в якому зазначені структурні підрозділи, керівники яких мають засвідчити відсутність заборгованості працівника перед ними. Що це за документ? Яка його форма? Які наслідки можуть бути за відмову отримати обхідний лист при звільненні?
40373