Відповіді на запитання за темою Звільнення працівника

Звільнення для прийняття на іншу роботу за конкурсом: що робити з матеріально відповідальним працівником
Матеріально відповідальний працівник пройшов конкурс на посаду на іншому підприємстві і хоче звільнитися. Чи має він на це право та чи повинен відпрацювати два тижні?
68
Строк трудового договору завершився під час призупинення: звільняємо працівників без порушень
Компанія хоче звільнити деяких працівників, з якими призупинили трудові договори після початку повномасштабного вторгнення. Їхні трудові договори були чинні до 30.04.23, пролонгацію не робили через призупинення. Чи правомірно зараз звільнити цих працівників за пунктом 2 статті 36 КЗпП?
617
Бабуся в «декреті»: звільнення в разі закінчення строку трудового договору
У відпустку для догляду за дитиною до трьох років пішла бабуся. Відпустка ще триває, але у працівниці закінчується строк трудового договору. Правомірно звільнити її з цієї підстави чи ні?
735
Звільнення у вихідний: варто чи ні?
Працівника звільняють за ініціативою роботодавця (п. 3 ст. 40 КЗпП) за систематичне невиконання працівником покладених на нього обов'язків. Чи можна провести звільнення в день, коли у працівника за графіком вихідний?
958
Звільнення сумісника: вихідна допомога
Якщо підприємство звільняє сумісника, то чи треба платити вихідну допомогу (звільнення відбувається за скороченням, але в людини залишається основна робота)?
1033