Чи повинні лікарі подавати особисте портфоліо, якщо працюють за зовнішнім сумісництвом

576
Автор
експерт із трудового законодавства Експертус Кадри Цифрового видавництва Експертус, Київ

Запитання

Якщо лікар-анестезіолог працює на 0,5 посади за зовнішнім сумісництвом, чи повинен він подавати особисте портфоліо і за основним місцем роботи, і за сумісництвом?

Відповідь

Зовнішні сумісники мають подавати особисте освітнє портфоліо за кожним місцем роботи згідно із п. 6 розділу І Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ від 22.09.2019 № 446.

Особисте освітнє портфоліо за результатами проходження безперервного професійного розвитку створюється для кожної спеціальності, за якою лікар проходить атестацію.

Інформація про види діяльності, за які нараховуються бали безперервного професійного розвитку, може бути включена до декількох особистих освітніх портфоліо за умови відповідності цих видів діяльності кожній зі спеціальностей лікаря, для яких створюється портфоліо.

Отже, якщо лікар-анестезіолог працює за основним місцем і за сумісництвом на одній посаді у різних закладах, він має подати портфоліо за кожним місцем роботи. Заходи безперервного професійного розвитку він може зазначати одні й ті самі. А персональні досягнення та кількість наданих послуг необхідно вказати окремо за кожним місцем роботи, адже портфоліо підписує керівник, який веде облік якості та кількості наданих медичних послуг у своєму закладі.

 

Опановуємо уніфіковані форми документів за новим збірником від Державної архівної служби

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості надання навчальної відпустки за сумісництвом

Право осіб, що працюють за сумісництвом, на різні види відпусток, зокрема й на навчальні, гарантоване чинним трудовим законодавством. Однак, є певні особливості при наданні навчальної відпустки сумісникам.
9068

Трудовий договір про роботу за сумісництвом: укладаємо правильно

Працівник має право укладати трудовий договір як і в одній, так і в декількох установах, організаціях одночасно. Таке право передбачає частина 2 статті 21 КЗпП. Тому працівник, окрім основного трудового договору, має можливість укласи і трудовий договір про роботу за сумісництвом.
72911

Види відпусток для сумісників

Відпустка є важливою частиною трудових прав працівників. Оскільки сумісники виконують роботу за іншою формою зайнятості, ніж основні працівники, питання надання їм відпусток мають особливості, визначені законодавством. Усе про відпустки, на які мають право сумісники — у статті.
25133

Прийняття на роботу за сумісництвом: форма наказу

Укладення трудового договору, зокрема при прийнятті на роботу за сумісництвом, оформлюють наказом про прийняття працівника на роботу. Скачайте зразок наказу, оформлений за вимогами ДСТУ.
170188

Сумісництво: особливості роботи й оформлення

Робота за сумісництвом є правом працівників підприємств, установ, організацій. Сумісництво — це вид організації праці. Які особливості має робота по сумісництву? Як регулює сумісництво КЗПП України? Чи можлива робота за сумісництвом на різних підприємствах? Як здійснюється оплата праці за сумісництвом? Відповіді на ці питання, особливості прийняття за сумісництвом працівника та специфіка оформлення за сумісництвом — у статті.
247130