Відповіді на запитання за темою Робота за сумісництвом

Відпустка з вагітності та пологів для сумісниці
Працівниця-сумісниця працює, хоча на основній роботі пішла у відпустку з вагітності та пологів. Як оформити їй цей період на роботі за сумісництвом? Що робити, коли працівниця не прийшла на роботу?
2763
Звільнення сумісника: вихідна допомога
Якщо підприємство звільняє сумісника, то чи треба платити вихідну допомогу (звільнення відбувається за скороченням, але в людини залишається основна робота)?
1388
Прийняття на роботу ВПО, трудова книжка якого знаходиться на окупованій території або в зоні бойових дій
Працівник-внутрішньо переміщена особа в телефонній розмові повідомила роботодавця про тимчасове припинення трудового договору. Жодних підтвердних документів такого повідомлення працівник не має, і на даний час відсутній зв'язок з роботодавцем. Як правильно прийняти на роботу такого працівника: на основне місце роботи чи за сумісництвом, якщо його трудова книжка знаходиться на окупованій території або в зоні бойових дій?
2492
Творча відпустка за сумісництвом
Працівник, який працює в організації на умовах сумісництва, приніс копію наказу з основного місця роботи про надання йому творчої відпустки для закінчення дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Чи має він право на творчу відпустку?
2617