Відповіді на запитання за темою Робота за сумісництвом

Звільнення сумісника: вихідна допомога
Якщо підприємство звільняє сумісника, то чи треба платити вихідну допомогу (звільнення відбувається за скороченням, але в людини залишається основна робота)?
1014
Прийняття на роботу ВПО, трудова книжка якого знаходиться на окупованій території або в зоні бойових дій
Працівник-внутрішньо переміщена особа в телефонній розмові повідомила роботодавця про тимчасове припинення трудового договору. Жодних підтвердних документів такого повідомлення працівник не має, і на даний час відсутній зв'язок з роботодавцем. Як правильно прийняти на роботу такого працівника: на основне місце роботи чи за сумісництвом, якщо його трудова книжка знаходиться на окупованій території або в зоні бойових дій?
2361
Творча відпустка за сумісництвом
Працівник, який працює в організації на умовах сумісництва, приніс копію наказу з основного місця роботи про надання йому творчої відпустки для закінчення дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Чи має він право на творчу відпустку?
2467
Чи повідомляти сумісника про закінчення строкового трудового договору
Коли потрібно попередити про звільнення працівника, що обіймає «декретну» посаду за сумісництвом, якщо основний працівник достроково виходить із відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
1661