Нещасний випадок з директором: хто підписує наказ та затверджує акт НТ?

1116

Запитання

Унаслідок нещасного випадку невиробничого характеру постраждав директор організації. Хто повинен підписувати наказ про призначення комісії з розслідування та затверджувати акт за формою НТ?

Відповідь

Якщо нещасний випадок невиробничого характеру стався з керівником організації і організація самостійно проводить розслідування, то наказ про створення комісії з розслідування підписує заступник директора організації, який за посадовими обов’язками заміщує директора у разі його відсутності. Він також затверджує акти розслідування.

У разі, коли рішення про проведення розслідування нещасного випадку невиробничого характеру приймає районна держадміністрація (виконавчий орган міської, районної у місті ради) та визначає організацію, яка має проводити розслідування, то акт, який складається за результатами проведеного розслідування, затверджує керівник органу (організації), що проводив розслідування (п. 12 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270).

Як провести скорочення чисельності та штату

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Оформлення та зберігання документів з додатками

Додаток — складова документа, що уточнює, роз’яснює, доповнює його зміст або набуває чинності на підставі основного документа. Додатки мають документи всіх видів — й організаційно-розпорядчі, й інформаційно-аналітичні.
52948

Визначаємо організаційну структуру підприємства

Господарський кодекс передбачає, що підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру. Як правильно це зробити? У якому документі визначити? За якою формою скласти? — відповідаємо на ці та інші запитання.
46687

Журнал реєстрації заяв з кадрових питань

Службовий документ — офіційний документ, який юридична особа створила або отримала у процесі діяльності, відповідним чином зареєструвала та/або засвідчила (п. 3.14 ДСТУ 2732:2023 2732:2004 «Діловодство й архівна справа. Терміни та визначення понять»).
57514

Електронний документообіг: від створення до зберігання документів підприємства

Електронний документообіг в Україні вже довів свої переваги. Наразі все більше підприємств переходять на цю форму документування. Тож у цій статті ви знайдете відповіді на всі актуальні питання про електронні документи та електронний документообіг, закон України, що регулює це питання та особливості формування і зберігання електронних документів.
30925

Інструкція з кадрового діловодства

Діловодство — це сукупність процесів, що забезпечують документування управлінської інформації та організацію роботи зі службовими документами.
60285