Дані про зміни у трудових відносинах

Хто має право їх вносити

Дані про зміни у трудових відносинах

Авторизуватися у кабінеті страхувальника на порталі Пенсійного фонду можуть керівник або бухгалтер, які підписували останній податковий розрахунок сум нарахованого єдиного внеску. Також можна використати КЕП печатки роботодавця, якщо за її допомогою підписували звіт.

Чи можна скасувати або виправити оперативні відомості, що передали до ПФУ

Для оперативної взаємодії під час оформлення бронювання Пенсійний фонд дав можливість подати відомості про прийняття працівника на роботу, переміщення, переведення, звільнення, поновлення на роботі, тимчасове припинення/відновлення дії трудового договору згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2024 №650 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану».

Страхувальник в особистому кабінеті може залучати до роботи уповноважених фахівців, яким надається право перегляду та внесення даних, які стосуються трудових відносин працівників за допомогою опції меню «Користувачі кабінету страхувальника».

Уповноважений працівник має увійти до кабінету страхувальника за допомогою службового КЕП, який містить його реєстраційний номер облікової картки платника податків та код за ЄДРПОУ роботодавця. Щоб внести нову інформацію, фахівець має сформувати відповідне звернення, підписати власним КЕП і надіслати на опрацювання до Пенсійного фонду.

За інформацією

Головного управління ПФУ в Луганській області

Відновлення бронювання у Дії

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронні документи та електронний підпис

Електронні документи поступово витісняють паперові та все частіше використовуються у діяльності працівників кадрової служби. Однак, на сьогодні виникає низка питань щодо їх оформлення: як зробити електронний підпис, як накласти електронний підпис на документ, яку юридичну силу має документ, підписаний електронним цифровим підписом. Ця стаття допоможе не припуститися помилок і запровадити електронний документообіг за вимогами чинного законодавства.
4968

Електронний документообіг: від створення до зберігання документів підприємства

Електронний документообіг в Україні вже довів свої переваги. Наразі все більше підприємств переходять на цю форму документування. Тож розглядаємо особливості формування та зберігання електронних документів з урахуванням змін у законодавстві.
27376

Як технічно організувати дистанційну роботу

Більшість підприємств працюють в особливому режимі. Щоб запобігти поширенню інфекційного захворювання, багатьох працівників перевели на віддалену роботу. Які сервіси допоможуть налагодити роботу з дому, — з’ясуєте у статті.
3805

5 головних помилок при формуванні справ у листуванні

Колеги, які ігнорують різноманітність носіїв листів і не враховують їх особливостей, мають проблеми з формуванням справ. Дізнайтеся 5 типових помилок, які допускають секретарі, та їх наслідки. А головне — довідайтесь, як їх виправити.
5770

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді