Зразок та особливості заповнення доповнення до особового листка з обліку кадрів

Основними обліковими документами особової справи працівника є внутрішній опис документів особової справи, особовий листок з обліку кадрів та доповнення до особового листка з обліку кадрів. Однак законодавчо унормовано лише форму внутрішнього опису. Зокрема, форму доповнення до особового листка з обліку кадрів підприємство розробляє самостійно.

Пропонуємо скористатися рекомендованою формою, розробленою експертами журналу «Кадровик-01».

Доповнення до особового листка з обліку кадрів

Зразок та особливості заповнення доповнення до особового листка з обліку кадрів

Скачати бланк

Зразок та особливості заповнення доповнення до особового листка з обліку кадрів

Зразок та особливості заповнення доповнення до особового листка з обліку кадрів

Доповнення до особового листка з обліку кадрів оформлює працівник кадрової служби.

Зразок та особливості заповнення доповнення до особового листка з обліку кадрів Вам також стане у пригоді: Особовий листок з обліку кадрів: форма та заповнення

Саме у доповненні слід фіксувати всі зміни, які відбуватимуться з працівником з моменту прийняття на роботу (переведено на іншу посаду, переміщено на інше робоче місце, змінено назву посади, запроваджено суміщення посад, заохочено грошовою премією з нагоди ювілею, оголошено догану, змінено прізвище у зв’язку зі шлюбом тощо).

Першим слід унести запис про прийняття на роботу.

Підставами для внесення інформації є накази, видані в організації, та особисті документи працівника.

Увага!

До доповнення до особового листка не вносять відомості про перебування у відпустках чи запровадження режиму неповного робочого часу.

Якщо в тій самій організації працівника прийнято на іншу посаду на умовах внутрішнього сумісництва, варто оформити окрему особову справу.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді