У рубриці знайдете матеріали, які допоможуть оформити чи скасувати суміщення професій (посад), встановити доплату за суміщення. А також скачаєте зразки заяв та наказів для підготовки роботи за сумісництвом.
Скачайте шпаргалу «Сумісництво і суміщення — в чому різниця» і користуйтеся, щоб не заплутатися.
Доручити працівникові додаткову роботу на умовах суміщення посад роботодавець може або за погодженням з працівником, або, прийнявши одностороннє рішення про це — у порядку зміни істотних умов праці відповідно до вимог КЗпП. Зразок наказу про суміщення посад 2024 — у статті.
На підприємстві працівник може виконувати, крім основних обов’язків, ще й додаткову роботу. Така діяльність у трудовому законодавстві називається «суміщення професій (посад)». У чому полягає суміщення професій і посад, скільки посад можна суміщувати одночасно та чи передбачена законодавством доплата за суміщення посад, — дізнаєтесь у статті.
Суміщення посад може запроваджуватися як за згодою з працівником, так і за одностороннім рішенням роботодавця. Продемонструймо на прикладі, як написати заяву на суміщення посад за ДСТУ 4163:2020
Сумісництво і суміщення професій і посад є досить проблемним питанням для працівників кадрових служб. Нерідко сумісництво та суміщення в трудовому праві плутають або, ще гірше, ототожнюють їх. У статті ви знайдете все про сумісництво і суміщення, порівняльна характеристика яких є дуже важливою. Отже, сумісництво і суміщення: в чому різниця?
Якщо в організації є працівники, які виконують додаткову роботу за вакантними посадами на умовах суміщення посад, як табелювати виконання їхніх, щоб оплачувати додаткову роботу?