Усе, що слід знати кадровику про прийняття на роботу

Прийняття на роботу нового працівника — важлива кадрова процедура, від якої багато в чому залежить ефективність подальшої співпраці між працівником і роботодавцем. Тому оформлення трудових відносин має повністю відповідати вимогам законодавства. А що саме та як слід оформити, дізнайтеся із консультації-навігатора.

Прийняття на роботу — одна із найпоширеніших кадрових процедур, з якою у великих компаніях кадровик стикається ледь не щодня. Тому, в допомогу вам, колеги-кадровики, ми підготували навігатор процедурою прийняття на роботу.

Загальні питання щодо прийняття на роботу

Укладання трудового договору

Укладання трудового контракту

Особливості прийняття на роботу за строковим трудовим договором

Прийняття на роботу тимчасових працівників

Прийняття на роботу неповнолітніх осіб, студентів та дітей-сиріт

Повідомлення ДФС про прийняття на роботу

Проведення медичних оглядів працівників


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"

зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві», який відбудеться 7 березня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — обов’язки відповідального за ведення військового обліку, оповіщення про виклик до ТЦК працівників, які відсутні через відрядження, відпустку, хворобу, призупинення трудового договору. Також відповіді на важливі питання: як вести списки персонального військового обліку: сумісники, працівники, яким виповнилося 27 років, працівники, які відмовляються надати інформацію, як роботодавцям реагувати на вимоги ТЦК та СП, який документ підтверджує, що працівник був у ТЦК, чи вимагати його від працівника.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

10 кейсів з військового обліку, на які не знайдете відповідь у законодавстві

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді